Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Depaletyzatory z serii STRATUS D 150

STRATUS D 150 to depaletyzator do butelek zaprojektowany przez firmę FIPAL z wyjściem do pojemników na dole, zapewniający produkcję o wydajności do 25 000 b/h.

Metoda stosowana przez FIPAL, podobnie jak w przypadku przenoszenia w sposób poślizgu, umożliwia pracę z różnymi rodzajami butelek i materiałów (szkło, PET itp.) bez regulacji, co pozwala na natychmiastową zmianę formatu.

Image
Image
Image
Image

Depaletyzator butelek STRATUS D 150 można skonfigurować zgodnie z wstawionymi akcesoriami i możliwością szybkich zmian formatu za pomocą panelu operatora, wyposażonego w ekran dotykowy.

Ten typ depaletyzacji występuje również w innej wersji o nazwie STRATUS D 50 dla bardzo niskich i niezwykle ekonomicznych produkcji, charakteryzujących się tym, że odbiór butelki odbywa się przy użyciu nadmuchiwanych poduszek powietrznych. 

W przypadku tego modelu dostępna jest również wersja ręczna, a operacje odbywają się za pomocą joysticka sterującego.

Image

Akcesoria, które można zainstalować do urządzenia to:

- Magazyn pustych palet.

- System automatycznego usuwania przekładek/palet

- Magazyn przekładek

- Tray breaker

- Transporter rolkowy pustych/pełnych pallet

Image
Image

System przenoszenia został zaprojektowany zgodnie z logiką, która doskonale łączy technologię, niezawodność i wydajność, umożliwiając większą elastyczność maszyn w produkcji przy minimalnym czasie konserwacji.

Ponadto możliwość wyboru spośród licznych dostępnych akcesoriów, pozwala reagować na wymagania przedstawione przez klienta.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image