Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Depaletyzatory z serii STRATUS D 150

STRATUS D 150 to depaletyzator do butelek zaprojektowany przez firmę FIPAL z wyjściem do pojemników na dole, zapewniający produkcję o wydajności do 25 000 b/h.

Metoda stosowana przez FIPAL, podobnie jak w przypadku przenoszenia w sposób poślizgu, umożliwia pracę z różnymi rodzajami butelek i materiałów (szkło, PET itp.) bez regulacji, co pozwala na natychmiastową zmianę formatu.

Image
Image
Image
Image

Depaletyzator butelek STRATUS D 150 można skonfigurować zgodnie z wstawionymi akcesoriami i możliwością szybkich zmian formatu za pomocą panelu operatora, wyposażonego w ekran dotykowy.

Ten typ depaletyzacji występuje również w innej wersji o nazwie STRATUS D 50 dla bardzo niskich i niezwykle ekonomicznych produkcji, charakteryzujących się tym, że odbiór butelki odbywa się przy użyciu nadmuchiwanych poduszek powietrznych. 

W przypadku tego modelu dostępna jest również wersja ręczna, a operacje odbywają się za pomocą joysticka sterującego.

Image

Akcesoria, które można zainstalować do urządzenia to:

- Magazyn pustych palet.

- System automatycznego usuwania przekładek/palet

- Magazyn przekładek

- Tray breaker

- Transporter rolkowy pustych/pełnych pallet

Image
Image

System przenoszenia został zaprojektowany zgodnie z logiką, która doskonale łączy technologię, niezawodność i wydajność, umożliwiając większą elastyczność maszyn w produkcji przy minimalnym czasie konserwacji.

Ponadto możliwość wyboru spośród licznych dostępnych akcesoriów, pozwala reagować na wymagania przedstawione przez klienta.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.