Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Depaletyzatory z serii STRATUS D 150 HL

Główną cechą depaletyzatora puszek Stratus D 150 HL zaprojektowanego przez firmę FIPAL jest, aby produkt wychodził z góry; maszyna zapewnia produkcje z wydajnością do 25 000 b/h. Operacja jest zakończona za pomocą przenośnika, wewnątrz którego paleta się podnosi, aby zdepalytezować poszczególne warstwy.

System transferu warstw odbywa się poprzez precyzyjne przenoszenie, w którym podkładki boczne zapewniają przyczepność poszczególnych warstw i przeciągają je na miejsce docelowe. System gwarantuje, że działa z puszkami o różnych rozmiarach, a maszyna jest wstępnie ustawiona na szybkie i całkowicie automatyczne zmiany formatu.

Image
Image
Image

Akcesoria, które można zainstalować do urządzenia to:

- Magazyn pustych palet.

- System automatycznego usuwania przekładek/palet

- Magazyn przekładek

- Tray breaker

- Transporter rolkowy pustych/pełnych pallet

Image

System z wysunięciem produktu od góry umożliwia osiągnięcie wysokich prędkości podczas przenoszenia warstw, dzięki czemu operacja jest znacznie prostsza w porównaniu do depaletyzatora pracującego z charakterystyką „od dołu”, ponieważ ruch pionowy jest zarządzany przez przenośnik, w którym paleta podnosi się w górę, gdy warstwy są pobierane. Ta cecha umożliwia osiągnięcie optymalnej wydajności i niezawodności.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.