Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Depaletyzatory z serii STRATUS D/P 100 M

W przypadku pojemników z blaszaną zakrywką, firma FIPAL wprowadziła na rynek maszynę Stratus 100 M, która działa zarówno jako paletyzator, jak i depaletyzator dla tego typu produktu, opracowując system, który jest całkowicie wszechstronny i niezawodny, i nadaje się do wykonywania obydwu funkcji.

Głowica magnetyczna podnosi warstwę pojemników o dowolnym kształcie i rozmiarze (puszki, słoiki itp.), a następnie osadza je na przenośniku buforowym. Ruchoma podłże konstrukcji umieszczone między paletą ładunkiem wspomaga rozładunek puszek i gwarantuje bezpieczeństwo podczas ruchu.

Image
Image
Image
Image

Akcesoria, które można zainstalować do urządzenia to:

- Magazyn pustych palet.

- System automatycznego usuwania przekładek/palet

- Magazyn przekładek

- Tray breaker

- Transporter rolkowy pustych/pełnych pallet

Image

Kompaktowa maszyna, która jest również bardzo wytrzymała, gwarantując integralność strukturalną. Skutkuje to niską konserwacją i wysoką niezawodnością.

Głowica magnetyczna ma wielką zaletę posiadania dodatkowego pionowego systemu obsługi, jeśli miałyby wystąpić jakiekolwiek trudności w depaletyzacji ostatnich warstw, zwłaszcza gdy wybrane rozwiązanie charakteryzuje się pozycją palety na ziemi, gwarantując w ten sposób precyzję i wydajność. Interfejs operatora jest intuicyjny obsługiwany przez panel ekranu dotykowego używany do zarządzania wszystkimi funkcjami maszyny.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.