Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Maszyny pakujące z serii ECOFARD

Seria Ecofard to seria automatycznych maszyn do pakowania w folię termokurczliwą zaprojektowanych w celu zapewnienia elastyczności formatów i rozwiązań opakowaniowych dla szerokiej gamy produktów szklanych, metalowych, papierowych i plastikowych.

Cały asortyment maszyn, obejmujący 14 modeli, wyróżnia się niezawodnością mechaniki przemieszczania produktu, niezależnie od formatu, wymiarów i rodzaju materiału.

Seria Ecofard może być używana do owijania paczek tylko folią, tacką plus folia i podkładką plus folia, na pojedynczej lub podwójnej warstwie. Prędkość od 35 do 90 paczek na minutę na jednej ścieżce oraz do 270 paczek na minutę przy pracy z potrójnym torem.

Seria Ecofard jest produkowana z doskonałej jakości materiałów i komponentów, aby utrzymać stałą wydajność przez lata dla linii produkcyjnych, które pracują 7 dni w tygodniu na trzy zmiany.

Image
Image
Image
Image
Image

Seria Ecofard jest przeznaczona do bardzo szybkich linii produkcyjnych; wersje Cont wykorzystują system podawania w trybie ciągłym, który umożliwia tworzenie indywidualnych konfiguracji bez zatrzymywania produktu. Zapewnia to miękka w dotyku skalibrowana jednostka pchająca, a towarzyszące poprzeczki nie niszczą opakowania. Ten system modeli serii Ecofard zapewnia wysoką wydajność tak samo dla dużych i ciężkich produktów, jak i bardzo małych lub delikatnych. Wielorzędowe podawanie obejmuje dwa niezależnepasy napędzane silnikami bezszczotkowymi, a podawanie tacek kartonowych kontrolowane jest przez pneumatyczny przyrząd do podnoszenia i umieszczania przyssawki.

Seria Ecofard ma opcje centrowania folii, która wraz z obrotowym cięciem i systemem obracania folii (napędzanym silnikami bezszczotkowymi) umożliwia precyzyjne tworzenie pakietów. Odwijanie szpuli jest kontrolowane przez pneumatyczny hamulec, który zapewnia odpowiednie napięcie folii przy dowolnej prędkości.

Najczęściej stosowane konfiguracje pakowania

Image

Zalety maszyn z serii ECOFARD

Image

Technologia miękkiego dotyku dla delikatnych opakowań: ruch poprzeczek towarzyszących produktowi zapewnia skalibrowany kontakt, aby nie uszkodzić produktów.

Image

Podwójna warstwa: do nakładania produktów „taca + taca”.

Image

Szeroka podwójna szyna dla średnich lub dużych produktów.

Image

Regulowany przepływ powietrza w tunelu, w celu skalibrowanego obkurczu cieplnego folii w zależności od wielkości opakowania.

Image

Tunel termokurczliwy posiada szeroki panel, który można otworzyć, aby zminimalizować czas konserwacji.

Image

Podwójny uchwyt szpuli w standardzie dla większych możliwości produkcji (opcjonalnie w Ecofard F, C, V).

Image

Instrukcje i dokumentacje techniczne: dostępne w języku kraju instalacji (na żądanie). Certyfikaty: spełniające przepisy krajudo celowego.

Image

Inteligentna integracja: kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) i oprogramowaniem.

Image
Image
Image
Image

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.