Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Maszyny pakujące z serii GIOTTO

Seria Giotto to seria maszyn pakujących z prędkością do 50 pakietów na minutę.

Podawanie odbywa się w linii, z posuwem osiowym lub 90 °, działa to w sposób ciągły z liniowymi ruchami produktu; precyzja ruchomej jednostki produktu zapewnia wysoką wydajność serii Giotto ze wszystkimi małymi lub nieregularnymi pojemnikami, takie jak dozowniki lub opakowania kartonowe ze słomkami.

Maszyny pakujące serii Giotto są zaprojektowane z modułową strukturą, aby umożliwić szeroki zakres personalizacji, aby pakować najróżniejsze produkty, nawet o bardzo małych wymiarach.

Zasilanie półfabrykantów kartonowych przy pomocy przyssawek ma wiele zalet, w tym pracy z materiałami o różnej grubości lub bardzo cienkich (2 mm), a także półfabrykatami, które nie są idealnie płaskie. Posiada możliwość załadowania półfabrykatów o różnych wymiarach do magazynu to gwarancja elastyczności rozwiązań.

Image
Image
Image
Image
Image

Pneumatyczny moduł przemieszczania produktu, w jednym lub wielu rzędach, precyzyjnie pozycjonuje małe lub duże produkty, opakowania o złożonym kształcie, delikatne opakowania lub opakowania o nieregularnej podstawie, zawsze tworząc precyzyjne i kompaktowe opakowania.

Ta maszyna pracująca na końcu linii charakteryzuje się łatwością obsługi, która pozwala na przełączanie z jednego formatu na drugi w celu zapakowania produktu, wybierając wstępne ustawienia na ekranie dotykowym bez dokonywania jakichkolwiek zmian mechanicznych. Interfejs jest dostępny w wielu językach i prowadzi użytkownika przez każdą operację za pomocą prostych i intuicyjnych instrukcji, aby zminimalizować ryzyko błędu ludzkiego.

Najczęściej stosowane konfiguracje pakowania

Image

Zalety maszyn z serii GIOTTO

Image

Nadaje się do najróżniejszych formatów: szczególnie do pojemników i butelek onieregularnych kształtach, ze specjalnymi zakrętkami lub z dozownikami.

Image

Cienkie wykroje: można użyć wykrojników kartonu o grubości do 2 mm.

Image

Zaprojektowany dla twojego produktu: Cała ścieżka produktu i jego ruch są zoptymalizowane i dopracowane na podstawie dostarczonych próbek.

Image

Separator o strukturze plastra miodu:wkładka ochronna o strukturze plastra miodu umożliwia wstawienie separatora między poszczególnymi produktami, aby uniknąć ich ocierania się o siebie podczas transportu opakowania.

Image

Instrukcje i dokumentacje techniczne: dostępne w języku kraju instalacji (na żądanie). Certyfikaty: spełniające przepisy kraju docelowego.

Image

Inteligentna integracja: kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) i oprogramowaniem.

Image
Image
Image
Image

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.