Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Maszyny pakujące z serii OPALE

Maszyny pakujące z serii Opale to automatyczne maszyny do pakowania w folię termokurczliwą, odpowiednie dla linii produkcyjnych wymagających bardzo dużych wydajności. Rama i części mechaniczne wykonane bez elementów spawanych, aby zapewnić najwyższą wydajność i spójność działania, dostępna również w wersji częściowo lub całkowicie ze stali nierdzewnej co sprawia, że maszyny te są stabilne, elastyczne i łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Ponieważ możliwe jest pakowanie tylko z folią, tacą oraz folią lub podkładką i folią, ten asortyment maszyn nadaje się do wdrożenia do najbardziej zróżnicowanych sektorów przemysłowych. Standardowe modele maszyn umożliwiają pakowanie szerokiej gamy produktów różniących się materiałem, kształtem i rozmiarem tj: butelki szklane lub PET, puszki, słoiki, zbiorniki, dozowniki, pudełka, skrzynki. Do maszyn Opale można wdrożyć niestandardowe opcje na żądanie klienta, aby zaspokoić określone potrzeby, zarówno w odniesieniu do funkcji, jak i wyposażenia maszyny.

Image
Image
Image
Image
Image

Linie produkcyjne wymagają elastyczności produkcji, doskonałej wydajności i wyjątkowej łatwości użytkowania. Aby zapewnić większą prędkość, wersje Opale Cont wykorzystują podawanie z ciągłą separacją, które jest kontrolowane przez jeden lub więcej osobno zasilanych pasów sterowanych przez falownik. Grupując produkty w pożądanej konfiguracji, bez zatrzymywania ich postępu. Miękka w dotyku jednostka zasilająca z serii Opale zapewnia, że towarzyszące jej poprzeczki nie uszkodzą produktu, przy ich zetknięciu się. Natomiast silnik reguluje nacisk na przenoszenie dużych, ciężkich, małych jak i delikatnych produktów, w optymalny sposób. Zmiana formatu zwykle nie wymaga wymiany części i jest kontrolowana przez operatora, który kieruje się instrukcjami na panelu ekranu dotykowego. Obrotowe ostrze z silnikiem bezszczotkowym i systemem obracania folii zapewniają, że cięcie jest zawsze precyzyjne, nawet przy pracy z folią z nadrukiem i przy maksymalnej prędkości.

Image

Zalety maszyn z serii OPALE

Image

Technologia miękkiego dotyku dla delikatnych opakowań: ruch poprzeczek towarzyszących produktowi zapewnia skalibrowany kontakt.

Image

Cięcie obrotowe napędzane silnikiem bezszczotkowym przy dużej prędkości zapewnia precyzyjne oraz zawsze skuteczne cięcie folii.

Image

Regulowany przepływ powietrza wtunelu, w celu skalibrowanego obkurczu cieplnego folii w zależności od wielkości opakowania.

Image

Tunel termokurczliwy posiada szeroki panel, który można otworzyć, aby zminimalizować czas konserwacji.

Image

Podwójny uchwyt szpuli w standardzie dla większych możliwości produkcji.

Image

Instrukcje i dokumentacja techniczna są dostępne w języku kraju instalacji (na żądanie).

Image

Posiada certyfikaty spełniające przepisy kraju docelowego.

Image

Inteligentna integracja: kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) i oprogramowaniem.

Image
Image
Image
Image

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.