Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Maszyny pakujące z serii PALLADIO

Palladio to maszyna przeznaczona do owijania elastycznych opakowań stojących, takich jak opakowania typu doypack oraz stojących torebek. Do których pakowane są takie produkty jak: karma dla zwierząt domowych, napoje, żywność, przetwory, higiena osobista, detergenty.

Image
Image

Palladio jest to maszyna działająca z prędkością do 15 pakietów na minutę, tworzy przyjazne dla środowiska opakowania, wytrzymałe i łatwe do układania w stosy. Zaprojektowana jest do pracy na 3 zmiany, przez 7 dni w tygodniu, ma niskie zużycie energii i wymaga minimalnej konserwacji. Wymienny moduł zasilający umożliwia zarządzanie różnej wielkości produktami w jednej linii produkcyjnej, a także łatwą i szybką zmianę formatu.

Najczęściej stosowane konfiguracje pakowania

Image

Zalety maszyn z serii PALLADIO

Image

Maszyna wszechstronna oraz odporna,wymaga minimalnej konserwacjii utrzymuje wysoką jakość przez lata. Przy zastosowaniu elastycznych opakowań: maszyna pozycjonuje produkty wybranym formacie.

Image

Bezpieczeństwo: konstrukcja maszyny została zaprojektowana w celu ułatwienia kontroli, przyspieszenia konserwacji lub opróżnienia tunelu grzewczego.

Image

Zaprojektowany dla twojego produktu: Cała ścieżka produktu i jego ruch są zoptymalizowane i dopracowane na podstawie dostarczonych próbek.

Image

Wszechstronna i odporna, nie wymagaczęstej konserwacji, utrzymując wysoką jakość przez lata.

Image

Instrukcje i dokumentacje techniczne: dostępne w języku kraju instalacji (na żądanie). Certyfikaty: spełniające przepisy kraju docelowego.

Image

Inteligentna integracja: kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) i oprogramowaniem.

Image
Image
Image
Image
Image

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.